Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Rozwiercona śruba w bębnie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Rozwiercona śruba w bębnie.

    orzel720, tak ten złoty co wstawiłeś, to handlarski ewidentnie, miałem na myśli tego złotego co wcześniej wstawiałem:
    OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    już ogłoszenie nieaktywne, ale na olx jeszcze wisi. Może już pogonił jak fajny
    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
    na portalach w zasadzie są tylko dwa sensowne w tej chwili 1.9 tdi 130: ten złoty z krakowa lub ten grafitowy automat z wwy (mimo, że nie ma adnotacji bezwypadek, to jednak wygląda oryginalnie na pierwszy rzut oka i może poprostu gość zapomniał zaznaczyć, wszystko można sprawdzić w nim, jak salon polska), w złotym zresztą też.
    bym w ogóle się nie zastanawiał, tylko brał za telefon, dzwonił i wszystko sprawdzał, bo takie furmanki jak rzeczywiście pewne są szybko znikają, dlatego możliwe, że złoty już sprzedany
    Profesjonalne oklejanie pojazdów
    www.autocolorshift.pl

  • #2
    [O1] Rozwiercona śruba w bębnie.

    Witam,
    przy dokręcaniu zimówek chyba zerwałem gwint.
    Sęk w tym, że nie wiem czy zerwany na śrubie czy w bębnie, ponieważ nie umie wykręcić śruby.

    Kluczem, mogę kręcić ją w prawo/lewo i nie czuć aby chciała wyjść, albo się dokręcić.

    W jaki sposób wydostać tą śrubę?

    Komentarz


    • #3
      Jak zdejmiesz koło śruba na pewno wyjdzie... Sorry za żart.
      Jedź do warsztatu jeśli nie masz klucza pneumatycznego. I tak lipa z gwintu, więc pneumatem jazda aż zmiele resztę. Prawdoopodobnie będziesz musiał poszukać bębna na podmiankę. Może jednak ocaleje :?:
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        marvin7, Pocieszę Cię,że bęben ocaleje.
        Zanim pojedziesz do mechanika musisz sie zaopatrzyć w piastę,czyli jak to się nazywa w ETCE "łożysko koła z częściami do montażu" i ma numer 1J0 598 477.

        robekcool, Od kiedy śruby koła są kotwione w bębnie hamulcowym,który jest zamocowany do piasty śrubką M5?
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          Fakt, za szybko było ops:
          www.k-mot.pl
          Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
          Autoholowanie.
          Robert Kulma

          Komentarz


          • #6
            Nie było tak źle.
            Kolega kręcił kluczem na powietrze, a ja ciągałem koło do siebie i poszło.
            Bęben przegwintowany (gwint 14x1.5 chyba ), śruba do wyrzucenia.

            Dzięki za pomoc.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X